Start Okręg 1
Okręg nr 1
Józef Górny PDF Drukuj Email

Kandydat na radnego Rady Miasta Chełm oraz na Prezydenta Miasta Chełm

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


JÓZEF GÓRNY


Okręg Wyborczy Nr 1

Pozycja Nr 1

 

 

Józef Górny, lat 62, Wykształcenie wyższe.

Jestem inżynierem elektronikiem; wiceprezydentem Chełma, odpowiedzialnym za miejskie inwestycje, gospodarkę komunalną, planowanie rozwoju i bezpieczeństwo. Mieszkam w Chełmie na osiedlu „Rejowiecka”. Żona Elżbieta; synowie Jarek i Przemek. W tych wyborach kandyduję na Prezydenta Miasta Chełm i do Rady Miasta Chełm.


Moim najważniejszym zadaniem będzie działanie na rzecz tworzenia nowych miejsc pracy. Dlatego będę wspierał chełmskich przedsiębiorców, działanie Chełmskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz  realizację Strategicznych Inwestycji, wynegocjowanych dla miasta w ramach Kontraktu Terytorialnego dla Województwa Lubelskiego.

Będę dążył do rozwoju oświaty i szkolnictwa zawodowego, rozbudowy infrastruktury, funkcjonowania miejskiej służby zdrowia i instytucji kultury oraz wszelkie formy opieki nad dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i starszymi. Duży nacisk położę na tworzenie kapitału społecznego. Poczucie więzi i wspólnoty celów między mieszkańcami, przedsiębiorcami oraz instytucjami państwowymi i samorządowymi jest ważnym czynnikiem stymulującym rozwój miasta.

Stawiam człowieka przed kapitałem, dlatego jestem rzecznikiem utrzymania dotychczasowej formy funkcjonowania gospodarki miejskiej, opartej na społecznej własności chełmskich spółek komunalnych. Chełm  musi upatrywać szans rozwoju nie tylko w sobie, ale także w swoim otoczeniu. Dlatego wspólnie z innymi samorządami będę działał na rzecz realizacji inwestycji subregionalnych zapisanych w strategiach dla Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Szanowni Chełmianie, 16 listopada 2014 roku wybierzmy: Doświadczenie i Przyszłość.

 

 
Waldemar Skibiński PDF Drukuj Email

Kandydat do Rady Miasta Chełm

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


WALDEMAR SKIBIŃSKI


Okręg Wyborczy Nr 1

Pozycja Nr 2

 

 

 

Zawód: w latach: 1982 - 2014 na stanowisku Prezesa Zarządu w Spółdzielni Mleczarskiej BIELUCH w Chełmie - w tym czasie spółdzielnia wypromowała markę Bieluch znaną w całym kraju

 
Sławomir Stanisław Niepogoda PDF Drukuj Email

Kandydat do Rady Miasta Chełm

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


SŁAWOMIR STANISŁAW NIEPOGODA


Okręg Wyborczy Nr 1

Pozycja Nr 3

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO, ROZWÓJ, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Szanowni Państwo

Serdecznie zachęcam do udziału w wyborach samorządowych w dniu 16 listopada 2014 roku. Jest to wielka szansa dla rozwoju naszego miasta, poprawy efektywności pracy organów władzy samorządowej, budowania współpracy i współdziałania na rzecz dobra wspólnego.

 
Grazyna Urszula Krzyżanowska PDF Drukuj Email

 

Kandydat do Rady Miasta Chełm

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


GRAŻYNA URSZULA KRZYŻANOWSKA


Okręg Wyborczy Nr 1

Pozycja Nr 4

 

 

 

Grażyna Urszula Krzyżanowska

Adres zamieszkania: os. Jordana, Chełm

Rodzina: córki; starsza - absolwentka UW , młodsza - studentka zarządzania, wnuczka w wieku 5 lat.

Od 1987 wykonuję zawód radcy prawnego. Specjalizuję się w obsłudze spółek kapitałowych. Zawodowo od 1991 roku związana jestem z samorządem.

Zainteresowania: literatura piękna, podróże.

 
Anna Sajuk PDF Drukuj Email

 

Kandydat do Rady Miasta Chełm

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


ANNA SAJUK


Okręg Wyborczy Nr 1

Pozycja Nr 5

 

 

 

 

Główny księgowy PGO Sp. z o.o., mężatka, córka - studentka architektury, moje hobby to muzyka i psychologia. Za ważny problem naszego miasta uważam zagadnienia dotyczące polepszenia funkcjonalności międzyosiedlowych ciągów komunikacyjnych. Jako przyszły radny doprowadzę do ulepszenia przejść i przejazdów pomiędzy osiedlami, które będą bardzo pomocne mieszkańcom Chełma w codziennym życiu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
PSL w Chełmie, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Znajdź nas na youtube
psl chełm na facebook
Znajdź nas na NK