Start Okręg 3 Sławomir Piotr Zawiślak
Sławomir Piotr Zawiślak PDF Drukuj Email

Kandydat do Rady Miasta Chełm

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


SŁAWOMIR PIOTR ZAWIŚLAK


Okręg Wyborczy Nr 3

Pozycja Nr 8

 

 

Nazywam się Sławomir Zawiślak, mam 44 lata. Ukończyłem Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. Od początku mojej ścieżki zawodowej zajmuję się pracą na rzecz rolnictwa w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Chełmie. Od 2008 r. piastuję stanowisko kierownicze.

Sam wychowuję syna. Adaś ma 15 lat i jest w 3 klasie gimnazjum. Wspólnie z synem dzielę moje pasje i zainteresowania. Są to: sport typu pływanie i motoryzacja. Bardzo lubię  zwierzęta i zawsze w moim domu było kilka czworonogów.

Bliskie są mi zagadnienia z zakresu poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście a co się z tym wiąże z bezpieczeństwem na drodze.

Jeśli zostanę Radnym, to będę zabiegał o poprawę infrastruktury drogowej typu ulice i chodniki. Będę się starał o pozyskanie od miasta terenów pod place zabaw na których swój wolny czas spędzą dzieci i młodzież.

 

Myślę, iż moje ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy europejskich będzie pomocne w pracy na rzecz miasta podczas nowej perspektywy finansowej.

 

 
PSL w Chełmie, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Znajdź nas na youtube
psl chełm na facebook
Znajdź nas na NK