Start Okręg 1 Sławomir Stanisław Niepogoda
Sławomir Stanisław Niepogoda PDF Drukuj Email

Kandydat do Rady Miasta Chełm

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


SŁAWOMIR STANISŁAW NIEPOGODA


Okręg Wyborczy Nr 1

Pozycja Nr 3

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO, ROZWÓJ, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Szanowni Państwo

Serdecznie zachęcam do udziału w wyborach samorządowych w dniu 16 listopada 2014 roku. Jest to wielka szansa dla rozwoju naszego miasta, poprawy efektywności pracy organów władzy samorządowej, budowania współpracy i współdziałania na rzecz dobra wspólnego.

 

Samorząd. Tu zaczyna się Polska.

 

Tu wszystko się zaczyna...

Dlaczego to takie ważne? To w małych, najbliższych nam wspólnotach zaczyna się życie, tu dorastamy, zaczynamy naukę i poznawanie świata. Tu uczymy się miłości, patriotyzmu i służby na rzecz Ojczyzny. Prezentuję swoją postawę obywatelską poprzez szacunek do drugiego człowieka i do pracy rąk ludzkich.

 

Bezpieczeństwo

 

Dobry i skuteczny samorząd daje poczucie bezpieczeństwa pod każdym możliwym względem. Podstawą sprawnej władzy samorządowej jest życzliwa, przyjazna i kompetentna administracja samorządowa, zaangażowana w rozwiązywanie codziennych spraw obywateli i lokalnych środowisk.

 

Rozwój

 

Istotne znaczenie ma współpraca ze środowiskiem naukowym na rzecz tworzenia programów badawczych i wyznaczania kierunków rozwoju naszego miasta jako stolicy regionu chełmskiego. Ponadto należy postawić na promocję Chełma wśród inwestorów jako miejsca przyjaznego do inwestowania i wykorzystać do tego celu wsparcie środków publicznych.

 

Przedsiębiorczość

 

Priorytetem dla regionu powinno być stwarzanie warunków do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, m.in. poprzez podjęcie aktywnych działań łączących potencjalnych partnerów biznesowych i inwestorów, włączenie całego miasta do Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz wykorzystanie posiadanych zasobów naturalnych dla koniunktury biznesowej naszego regionu.

 

 

Sławomir Niepogoda

 

 

 
PSL w Chełmie, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Znajdź nas na youtube
psl chełm na facebook
Znajdź nas na NK